Transjet Global Lojistik

Hakkımızda

Hakkımızda

Transjet Global Lojistik

1990 Yılında  Bursa’nın İnegöl ilçesinde iş hayatına mobilya üretimi ve ihracatı ile başlayan firmamız, 10 yıllık bir süreden sonra lojistik alanı üzerine doğan gerekliliklerle şirketin ana faaliyet alanlarından biri  Lojistik Sektörü olmuştur.

Hizmette olduğumuz 20 yıl içerisinde sayısız yük taşımanın verdiği tecrübe ve geniş hizmet ağıyla ilk gün ki heyecan ve özveriyle sizlerle birlikte büyümeye devam ediyoruz. Bugün geldiğimiz noktada 71 Ülkeye komple, Avrupa ve Balkanlara parsiyel yük taşımanın gururunu yaşıyoruz.

Amacımız ilk günden beri ihracat yapan firmaların yanında olmak, gerekli tüm desteği vermek, yol göstermek, ticaretlerinde kolaylıklar sağlamak oldu ve olmaya devam ediyor. Bu bağlamda uzun yıllardır yüklerini taşıdığımız firma ve şahıslarla da örnek partnerlik ilişkilerimiz baki kalıyor.

Yıllık Tecrübe
0 +
Mutlu Müşteri
0 +
Depo Alanı
0

Neden Transjet

Güvenilirlik

Güven sağlamak ve bu güveni istikrarlı bir şekilde korumak, geliştirmek, firmamızın en temel amaçlarından biridir. Bugüne kadar yaptığımız işlerde güven sayesinde kazandık, mutlu müşterilerimizin referansları sayesinde gün geçtikçe büyüdük ve büyümeye devam ediyoruz. Taşıdığımız her yüke aynı hassasiyetle önem veriyor ve baştan sona iş takibini yapıyoruz.

Ulaşılabilirlik

Şirket altyapımızda ulaşılabilir olmanın öneminin bilincinde yatırımlar yapmaya devam ediyoruz. Haftanın 7 günü ve günün 24 saati ulaşılabilir iletişim ağımızı müşterilerimizin memnuniyeti esasına dayanarak geliştirdik. Aklınıza takılan her konuda bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Şeffaflık

Taşıdığımız her yükte operasyonumuzu, başından sonuna kadar şeffaf bir süreçle sizlere sunuyoruz. Yükünüz nerede? Ne durumda? Herhangi bir gecikme var mı? Ne zaman teslim edilecek? Bu ve benzer sorularınıza her an yanıt alabilirsiniz.

Zaman Yönetimi

Aldığınız mal veya hizmetin sizden teslim alınıp belirtilen adrese teslimine kadar geçen zamanı söz verdiğimiz gibi yönetiyoruz. Belirlenen gün ve saatte yükünüzü teslim almak, ulaşacağı yere de zamanında ulaştırmak asli görevimizdir. Bu bilinçle ütopik teslim tarihleri belirlemek yerine olabilecek tarih ve saatler üzerine bilgiler paylaşıyoruz.

Çözüm Odaklılık

Yaşamış olduğumuz yüzlerce tecrübeye dayanarak beklenmedik sorunların her an var olabileceğini yıllar içinde öğrenmiş bulunmaktayız. Bizim işimiz bu sorunların üstesinden gelebilmek. Nerede ne gibi sorunların çıkabileceğini tahmin etmek önceden önlem almak. Her hangi bir müşterimizin yaşadığı herhangi bir sorun aynı zamanda şirketimizin sorunudur. Ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmalıdır.

%100 Müşteri Memnuniyeti

İşimize her zaman empatiyle yaklaşıyoruz. Kendimizi her talep ve geri bildirimde müşterilerimizin yerine koyuyoruz. Herhangi bir memnuniyetsizliği kabul etmiyor ve çözüme kavuşturana kadar durmuyoruz. Biz siz değerli müşterilerimizin referanslarıyla büyüdüğümüzün bilincindeyiz.

Transjet Global Lojistik

Şirket Kronolojisi

1990
Şirketimizin Temeli Atıldı
2010
Yurtiçi Taşımacılık
2011
Fransa'ya Lojistik
2012
Almanya'ya Lojistik
2019
İnegöl Depo
2020
Merkez Depo
×

 

Merhaba!

Aşağıdaki kişilerden birini seçerek destek alabilirsiniz!

× Ücretsiz Whatsapp Destek Hattı