Transjet Global Lojistik

Kara Yolu Taşımacılığı

Hizmetlerimiz

Karayolu Taşımacılığı

Karayolu Taşımacılığının Avantajlarını Transjet ile Yaşayın!

Karayolu taşımacılığı alanında yoğun hizmet veren firmamız, bu alanın tüm avantajlarını siz değerli müşterilerimize sunuyor, Bu avantajlar şöyle sıralanabilir:

Görece, deniz ve hava taşımacılığına göre daha ekonomiktir. Ülkemizin konumu itibariyle Avrupa’ ya yakınlığı bu avantajı sağlamaktadır.

Genel olarak değerlendirirsek Avrupa’ nın ve Ülke’ mizin Avrupa’ ya açılan yollarının, kara ulaşımdaki alt yapısı oldukça iyidir. Bu sayede kesintisiz ve hızlı ulaşım imkânı sağlar.

Denizyolu ve havayolu gibi taşıma seçeneklerinde gümrükte bekleme süreleri, karayolu taşımacılığına göre genelde daha uzundur. Burada zaman kaybetmemek teslimat süresini önemli ölçüde etkilemektedir.

Uçakların ve gemilerin bu konudaki hassasiyeti daha yüksektir. Hava koşulları uygun olsa bile bazı riskli durumlarda hareket ertelenir, erteleme süresi hava koşullarına bağlıdır bu sebeple bir çok gecikme yaşanabilir. Ayrıca liman ve havalimanları trafiği de bu süreçten olumsuz etkileneceğinden, zincirleme bir gecikme yaşanabilir. Karayolu taşımacılığında ise neredeyse her durumda hareket devam eder, bekleme gerekli ise daha kısa süreli olur.

Firmamızın en hassas olduğu ve öncelik verdiği temel konu yükün herhangi bir zarar görmeden taşımasıdır. Yükün defalarca yüklenip indirilmesi ciddi zararlar almasına sebep olabilir. Ne kadar dikkat edilirse edilsin yükleme ve indirme işlemenin birden fazla kez yapılması riski artıran temel sebeptir. Kara taşımacılığının da vermiş olduğu imkân ile şirket politikamızı birleştirerek yükünüzün bir kez yüklenmesi ve teslim edilirken bir kez indirilmesini 

Karayolunda ilerlemesi sebebiyle herhangi bir sorunda hızlıca müdahale etme olanağı tanır. Yurtiçi ve yurtdışı partnerlik anlaşmalarımızla yük nerede olursa olsun, çeşitli konularda profesyonel destek alarak olası sorunların çözümlerine hazır ilerliyoruz.

Ufak bir yük ya da komple tır seçenekleriyle dilediğiniz yükü taşıma imkânı sunar. Yükünüzün farklı müşterilerin farklı yükleriyle birlikte taşınması, taşınma maliyetini düşürür ve avantaj sağlar.

Taşınacak yükün süre önceliği var ise rota ona göre düzenlenebilir, hızlı taşıma seçenekleriyle yükünüze araç tahsis edilip, tek adrese hızlıca teslimat sağlanabilir.

Son teknoloji araç takip sistemlerine entegre, uydu bağlantılı araçlarımız ile yükünüzümn nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Sadece ülkemizde değil, tüm dünyada en çok tercih edilen lojistik seçeneği, yukarıdaki avantajlar sebebiyle kara yolu taşımacılığıdır. Eğer lokasyon imkan veriyorsa ilk tercih karayolu taşımacılığından yanadır. Firmamızın temel hizmeti ve çalışma alanı olan bu seçenekte edindiğimiz tecrübelerle yükünüzü sorunsuz taşınmanın yanı sıra, yüzlerce mutlu müşteri edinmenin de haklı gururunu yaşıyoruz.

Bizden hizmet almak için:

Galerimiz

×

 

Merhaba!

Aşağıdaki kişilerden birini seçerek destek alabilirsiniz!

× Ücretsiz Whatsapp Destek Hattı