Transjet Global Lojistik

2023 İstanbul Mobilya Fuarı

2023 İstanbul Mobilya Fuarı

Geçtiğimiz hafta İstanbul’da düzenlenen Avrupa’nın en büyük mobilya fuarına Transjet ailesi olarak ziyarette bulunduk ve mobilya firmaları ile etkileşimde bulunduk. Öncelikle fuarın tüm katılımcılarına başarılar diliyorum. Umarım güzel bir fuar geçirmişlerdir.

İstanbul Fuar Merkezi ve Tüyap’ da eş zamanlı olarak düzenlendi fuar. Yurtdışı ziyaretçi sayısı oldukça fazlaydı. Firmalar gerek stantları gerek yeni modelleri ile çok iyi hazırlanmıştı fuara. Fuar dönüşü yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde sektörün genel olarak fuardan mutlu olduğuna şahit olduk. Umarım bu mutluluk ihracata da en kısa sürede yansır.

Sektörel olarak bizi Mobilya fuarında ilgilendiren konu ihracat satışları ve bu satışların lojistiği konusunda. Türkiye bilindiği üzere en çok ihracatını Avrupa ülkelerine yapıyor. Bu tarz fuarlar yeni Pazar alanlarına açılmak için de güze fırsatlar. Bu fırsatların ortasında olmak, yeni Pazar yerlerine hizmet verebilmek adına sektörleri yakından izliyoruz.

Transjet Global Lojistik olarak; Türkiye’ den Avrupa’ya mobilya, koltuk, beyaz eşya, inşaat ve yapı malzemeleri, cam, pvc, kapı, pencere, fayans, kalebodur, parke gibi ürünleri yoğun olarak taşıyoruz. Her hafta bir çok aracımız Avrupa’da dağıtım yapıyor. Parsiyel ve komple olarak lojistik hizmeti sağlıyoruz. Dolayısıyla mobilya sektörünün Avrupa satışlarında önemli rollerden birini de biz oynuyoruz.

Avrupa’ ya lojistik hizmet alanında üzerimize düşen müşteri ürünlerinin zamanında, herhangi bir aksilik olmadan, ürünlere bir zarar gelmeden istendiği şekilde teslim etmek. Gümrükleme hizmetimizle de müşterilerimize birleşik bir lojisitk deneyimi yaşatıyoruz. Böylece Türkiye’ den ürün alan ya da diğer ülkelere ürün satan müşterilerimiz sadece satacağı ya da satın alacağı şeylerle ilgilenir.

2023 Istanbul Furniture Fair

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Transjet Global Lojistik

1990 Yılında Bursa’nın İnegöl ilçesinde iş hayatına mobilya üretimi ve ihracatı ile başlayan firmamız, 10 yıllık bir süreden sonra lojistik alanı üzerine doğan gerekliliklerle şirketin ana faaliyet alanını Lojistik Sektörüne yöneltmiş ve mobilya üretimini de devam ettirmiştir.

×

 

Merhaba!

Aşağıdaki kişilerden birini seçerek destek alabilirsiniz!

× Ücretsiz Whatsapp Destek Hattı