Transjet Global Lojistik

Bursa İnegöl’den Türkiye’den Avusturya’ya Mobilya Taşıma

Bursa İnegöl’den Türkiye’den Avusturya’ya Mobilya Taşıma

Biz, Bursa İnegöl merkezli bir lojistik firması olarak, Türkiye’nin her bölgesinden topladığımız yeni ve faturalı mobilyaları Türkiye’den Avusturya’ya Mobilya Taşıma hizmeti sunmaktayız . Viyana, Graz ve Linz gibi ana merkezler başta olmak üzere, Avusturya’nın geneline hizmet veriyoruz. 5000 metrekarelik depomuzda, her türlü mobilyayı güvenle saklayarak, düzenli olarak bu ürünlere Avusturya’nın kapısını açıyoruz.

Ekonomik ve Güvenilir Nakliye Seçenekleri

Her metreküp için 125€ başlangıç fiyatıyla, hem ekonomik hem de güvenilir bir nakliye hizmeti sunuyoruz. Avusturya’ya yaptığımız seferlerde, yalnızca yeni ve faturalı ürünlerin taşınmasını sağlıyoruz. Bu sayede, kaliteli ve güvenilir bir hizmet standardını koruyoruz.

Türkiye’den Avusturya’ya Mobilya Taşıma
Türkiye’den Avusturya’ya Mobilya Taşıma

Avusturya’ya Özel Mobilya Taşımacılığı

Avusturya’daki Türk topluluğuna ve yerel müşterilere yönelik, geniş bir mobilya yelpazesi sunuyoruz. Modern ve klasik salon takımlarından, yatak odası ve ofis mobilyalarına, özel tasarımlı parçalara kadar, her türlü mobilya ihtiyacını karşılıyoruz. Ayrıca, özel siparişler için lojistik destek sunarak, müşterilerimizin her türlü talebini karşılıyoruz.

Gümrük İşlemlerinde Profesyonel Yardım

Taşıma sürecinde karşılaşılan tüm gümrük işlemlerini biz yönetiyoruz. Müşterilerimizin bu bürokratik süreçlerle uğraşmasını ortadan kaldırarak, onlara sorunsuz bir nakliye deneyimi sağlıyoruz. Ürünlerin hızlı ve güvenli bir şekilde varış noktalarına ulaşmasını sağlamak, bizim için önceliklidir.

Müşteri Memnuniyetine Öncelik Veren Yaklaşım

Her aşamada müşteri memnuniyetini gözetiyoruz. Taşıma sürecinin her adımında, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için titizlikle çalışıyoruz. Profesyonel ekibimiz, taşınacak mobilyaların her aşamasında dikkat ve özen gösteriyor.

Avusturya’da Kültürel ve Ticari Köprüler Kuruyoruz

Avusturya’nın her köşesine, özellikle de Türk toplumunun yoğun yaşadığı bölgelere yönelik hizmetlerimizle, Türkiye ve Avusturya arasında güçlü kültürel ve ekonomik bağlar kuruyoruz. Sunduğumuz lojistik hizmetler, iki ülke arasındaki ilişkileri güçlendirmekle kalmıyor, aynı zamanda Türk mobilyalarının Avusturya pazarında önemli bir yer edinmesini sağlıyor. Aklınıza takılan tüm konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Transjet Global Lojistik

1990 Yılında Bursa’nın İnegöl ilçesinde iş hayatına mobilya üretimi ve ihracatı ile başlayan firmamız, 10 yıllık bir süreden sonra lojistik alanı üzerine doğan gerekliliklerle şirketin ana faaliyet alanını Lojistik Sektörüne yöneltmiş ve mobilya üretimini de devam ettirmiştir.

Etiketler

×

 

Merhaba!

Aşağıdaki kişilerden birini seçerek destek alabilirsiniz!

× Ücretsiz Whatsapp Destek Hattı