Transjet Global Lojistik

Bursa İnegöl’den Türkiye’den Fransa’ya Mobilya Taşıma

Bursa İnegöl’den Türkiye’den Fransa’ya Mobilya Taşıma

Biz, Bursa İnegöl’de bulunan bir lojistik firması olarak, Türkiye’nin her köşesinden topladığımız mobilyaları Avrupa’nın çeşitli bölgelerine, özellikle de Türkiye’den Fransa’ya mobilya taşıyoruz. 5000 metrekarelik geniş depomuzda, her türlü yeni ve faturalı mobilyayı güvenle depoluyor, her hafta düzenlediğimiz tırlarla müşterilerimize kapıdan kapıya teslimat yapıyoruz.

Rekabetçi Fiyatlarla Kaliteli Nakliye

Her bir metreküp için 125€ başlangıç fiyatıyla hizmet veriyoruz. Ekonomik ve güvenilir taşımacılık anlayışımızla, yalnızca yeni ve faturalı mobilyaların taşınmasını gerçekleştiriyoruz. İkinci el eşya veya ev taşımacılığı gibi hizmetleri sunmuyor, tamamen ticari ürün taşımacılığına odaklanıyoruz.

Türkiye'den Fransa'ya Mobilya Taşıma
Türkiye’den Fransa’ya Mobilya Taşıma

Fransa’da Türklerin Tercihi

Fransa’da, özellikle Paris, Lyon ve Marsilya gibi Türklerin yoğun yaşadığı şehirlerde. Türkiye’den getirilen kaliteli mobilyaların taşımacılığını üstleniyoruz. Bu bölgelerdeki müşterilerimiz için, ihtiyaçlarına özel hizmetler sunuyor. Türk toplumunun beğenisine hitap eden mobilya çeşitlerinin taşınmasında öncüyüz.

Çeşitli Mobilya Taşımacılığı

Klasik ve modern mobilyalar başta olmak üzere. her türlü salon, yatak odası ve ofis mobilyalarını taşıyoruz. Özellikle Fransa’daki Türk evlerine hitap eden, estetik ve fonksiyonel mobilyaların taşımacılığında uzmanız. Ayrıca, müşterilerimizin taleplerine göre özel mobilya siparişlerinin de lojistik süreçlerini yönetiyoruz.

Gümrük İşlemlerinde Tam Destek

Türkiye’den Fransa’ya mobilya taşıma sürecinde karşılaşılan tüm gümrük işlemlerini biz yönetiyoruz. Müşterilerimiz için bu bürokratik süreçleri kolaylaştırarak, onlara sorunsuz bir nakliye deneyimi sunuyoruz. Ürünlerin hızlı ve güvenli bir şekilde varış noktalarına ulaşmasını sağlıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet

Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önceliklidir. Taşıma sürecinin her aşamasında, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için titizlikle çalışıyoruz. Profesyonel ekibimiz, taşınacak mobilyaların her aşamasında dikkat ve özen göstererek, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor.

Türkiye ve Fransa Arasında Köprü Kuruyoruz

Türkiye ve Fransa arasında güçlü bir lojistik köprü kuruyoruz. Bu köprü, ticari ürünlerin yanı sıra iki ülke arasındaki kültürel ve ekonomik bağları da güçlendiriyor. Fransa’nın her köşesine, özellikle de Türk toplumunun yoğun yaşadığı şehirlere yönelik taşıma hizmetlerimizle, Türkiye’den alınan kaliteli mobilyaların Fransız pazarında yerini almasını sağlıyoruz. Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Transjet Global Lojistik

1990 Yılında Bursa’nın İnegöl ilçesinde iş hayatına mobilya üretimi ve ihracatı ile başlayan firmamız, 10 yıllık bir süreden sonra lojistik alanı üzerine doğan gerekliliklerle şirketin ana faaliyet alanını Lojistik Sektörüne yöneltmiş ve mobilya üretimini de devam ettirmiştir.

Etiketler

×

 

Merhaba!

Aşağıdaki kişilerden birini seçerek destek alabilirsiniz!

× Ücretsiz Whatsapp Destek Hattı