Transjet Global Lojistik

Bursa İnegöl’den Türkiye’den İngiltere’ye Mobilya Taşıma

Bursa İnegöl’den Türkiye’den İngiltere’ye Mobilya Taşıma

Biz, Bursa İnegöl merkezli bir lojistik firması olarak, Türkiye’nin her noktasından toplanan yeni ve faturalı mobilyaları Türkiye’den ingiltere’ye Mobilya Taşıma hizmeti sağlıyoruz. Bu şehirlerden Londra, Manchester ve Birmingham gibi merkezlere taşımaktayız. Geniş depolama alanımızda çeşitli mobilya türlerini güvenle saklayıp, İngiltere’nin dört bir yanına düzenli seferler gerçekleştiriyoruz.

Rekabetçi Fiyatlarla Kaliteli Nakliye

Her metreküp için 125€ başlangıç fiyatıyla, ekonomik ve güvenilir bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz. İngiltere’ye yönelik taşımacılığımız, yalnızca yeni ve faturalı ürünlerle sınırlıdır. Böylece kalite ve güvenlik standartlarımızı koruyoruz.

Türkiye'den İngiltere'ye Mobilya Taşıma
Türkiye’den İngiltere’ye Mobilya Taşıma

İngiltere’ye Özel Mobilya Taşımacılığı

İngiltere’deki Türk toplumuna ve geniş müşteri kitlesine yönelik, geniş bir mobilya yelpazesi sunuyoruz. Bu sayede modern ve klasik salon takımları, yatak odası ve ofis mobilyaları, özel tasarımlı parçalar da dahil olmak üzere, her türlü mobilya ihtiyacını karşılıyoruz.

Gümrük İşlemlerinde Uzmanlık

Taşıma sürecinde karşılaşılan tüm gümrük işlemlerini biz yönetiyoruz. Çünkü müşterilerimize kolay ve sorunsuz bir nakliye deneyimi sağlamak için bu süreci yönetiyoruz.

Müşteri Memnuniyetine Öncelik Veren Yaklaşım

Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutuyoruz. Taşıma sürecinin her aşamasında, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için titizlikle çalışıyoruz.

İngiltere’de Kültürel ve Ticari Köprüler Oluşturuyoruz

İngiltere’nin her bölgesine, özellikle de Türk toplumunun yoğun yaşadığı bölgelere yönelik hizmetlerimizle, Türkiye ve İngiltere arasında güçlü kültürel ve ekonomik bağlar kuruyoruz. Ayrıca İngiltere pazarında Türk mobilyalarının tanıtımı ve yayılmasında önemli bir rol oynuyoruz. Aklınıza takılan tüm konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Transjet Global Lojistik

1990 Yılında Bursa’nın İnegöl ilçesinde iş hayatına mobilya üretimi ve ihracatı ile başlayan firmamız, 10 yıllık bir süreden sonra lojistik alanı üzerine doğan gerekliliklerle şirketin ana faaliyet alanını Lojistik Sektörüne yöneltmiş ve mobilya üretimini de devam ettirmiştir.

Etiketler

×

 

Merhaba!

Aşağıdaki kişilerden birini seçerek destek alabilirsiniz!

× Ücretsiz Whatsapp Destek Hattı