Transjet Global Lojistik

Bursa İnegöl’den Türkiye’den İsviçre’ye Mobilya Taşıma

Bursa İnegöl’den Türkiye’den İsviçre’ye Mobilya Taşıma

Biz, Bursa İnegöl merkezli bir lojistik firması olarak, Türkiye’nin her yerinden topladığımız yeni ve faturalı mobilyaları Türkiye’den İsviçre’ye mobilya taşıma hizmeti sunuyoruz. Bu şehirlerden özellikle Zürih, Cenevre ve Basel’e taşımaktayız. 5000 metrekarelik geniş depomuzda, her türlü mobilyayı güvenle saklayarak, İsviçre’nin dört bir yanına düzenli olarak seferler düzenliyoruz.

Rekabetçi Fiyatlarla Kaliteli Nakliye

Her metreküp için 125€ başlangıç fiyatıyla hizmet sunuyoruz. Bununla beraber İsviçre’ye yapmış olduğumuz taşımacılıkta yalnızca yeni ve faturalı ürünleri kapsıyoruz. Bu da müşterilerimize hem ekonomik hem de güvenilir bir seçenek sunuyoruz.

 Türkiye'den İsviçre'ye Mobilya Taşıma
Türkiye’den İsviçre’ye Mobilya Taşıma

İsviçre’ye Özel Mobilya Taşımacılığı

İsviçre’deki Türk toplumuna ve yerel halka yönelik, geniş bir mobilya yelpazesi sunuyoruz. Modern ve klasik salon takımları, yatak odası ve ofis mobilyaları, özel tasarımlar da dahil olmak üzere, müşterilerimizin her türlü mobilya ihtiyacını karşılıyoruz.

Gümrük İşlemlerinde Tam Destek

Taşıma sürecinde karşılaşılan tüm gümrük işlemlerini biz üstleniyoruz. Müşterilerimiz için bu bürokratik süreçleri kolaylaştırarak, onlara sorunsuz bir nakliye deneyimi sunuyoruz.

Müşteri Memnuniyetine Odaklı Hizmet

Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutuyoruz. Taşıma sürecinin her adımında, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için titizlikle çalışıyoruz.

İsviçre’de Kültürel ve Ticari Bağları Güçlendiriyoruz

İsviçre’nin her bölgesine, özellikle de Türk toplumunun yoğun yaşadığı bölgelere yönelik hizmetlerimiz. Türkiye ve İsviçre arasında güçlü kültürel ve ekonomik bağlar kuruyoruz. Ayrıca İsviçre pazarında Türk mobilyalarının tanıtımı ve yayılmasında önemli bir rol oynuyoruz. Aklınıza takılan tüm konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Transjet Global Lojistik

1990 Yılında Bursa’nın İnegöl ilçesinde iş hayatına mobilya üretimi ve ihracatı ile başlayan firmamız, 10 yıllık bir süreden sonra lojistik alanı üzerine doğan gerekliliklerle şirketin ana faaliyet alanını Lojistik Sektörüne yöneltmiş ve mobilya üretimini de devam ettirmiştir.

Etiketler

×

 

Merhaba!

Aşağıdaki kişilerden birini seçerek destek alabilirsiniz!

× Ücretsiz Whatsapp Destek Hattı