Transjet Global Lojistik

Dış Ticaret Nedir?

Dış Ticaret Nedir?

Transjet Global, dış ticaret faaliyetlerinizi sorunsuz bir şekilde yönetmek ve müşterilerimize mükemmel hizmet sunmak amacıyla faaliyet gösteren bir şirkettir. Bizimle çalışarak, farklı ülkeler arasında gerçekleştirilen mal ve hizmet alım satım faaliyetlerinizde hızlı ve kesintisiz bir erişim ağına sahip olabilirsiniz.

Haftalık sevkiyatlarımızla Almanya, Hollanda, Fransa ve Belçika bölgelerinde sürekli olarak işbirliği yapmaktayız. Bu bölgelerde düzenli ve sürekli gerçekleştirdiğimiz sevkiyatlar sayesinde, yüklerinizi en hızlı şekilde hedeflerinize ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Sizin için en uygun ve etkili lojistik çözümleri sunarak işlerinizin aksamadan devam etmesini sağlıyoruz.

Parsiyel ve komple yükleriniz için özel hizmetler sunuyoruz. Devamlılığı olan ve periyodik olarak gerçekleşen sevkiyatlarımızla, işlerinizi herhangi bir duraksamaya uğramadan hızlı bir şekilde teslimat adresine ulaştırıyoruz. Ayrıca, parsiyel yüklerinizde minimum 7 metreküp hacme sahip olması durumunda bile hızlı bir erişim sağlamaktayız. Böylece tırın dolmasını beklemek zorunda kalmadan yüklerinizi taşıyoruz ve zamanınızı en verimli şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Ürünlerinizin niteliğine uygun bir şekilde tır birleştirmesi yapmaya özen gösteriyoruz. Organizasyonu hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirerek, ürünlerinizi en uygun rotada ve en uygun yüklerle taşıyoruz. Sizin için en avantajlı ve verimli sevkiyat sürecini sağlamak için çaba sarf ediyoruz.

Teslimi geciken ürünleriniz, devam niteliğindeki ürünleriniz veya sonradan ihtiyaç duyabileceğiniz ürünleriniz için hızlı ve güvenilir teslimatlar sunuyoruz. Müşteri taleplerini öncelikli olarak ele alarak, ihtiyaçlarınızı karşılamak için esneklik gösteriyoruz.

Transjet Global olarak, sadece sevkiyat hizmeti değil, aynı zamanda gümrük işlemleri takibi, düzenlemeleri ve danışmanlık hizmetlerini de sunuyoruz. Uluslararası ticaretin karmaşık süreçlerinde sizlere destek olmak, işlerinizi kolaylaştırmak ve maliyetlerinizi optimize etmek için yanınızdayız.

Uzman ekibimiz ve geniş ağımızla, sürekli kendimizi geliştirerek sektördeki yenilikleri takip etmekteyiz. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için sürekli olarak çalışıyoruz ve dış ticaretinizi sorunsuz bir şekilde yönetmenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Hedefimiz, müşterilerimize değerli bir iş ortağı olarak kaliteli hizmetler sunmaktır. Sizin için en uygun çözümleri bulmak ve işlerinizi kolaylaştırmak için buradayız. Bizimle çalışarak dış ticaret faaliyetlerinizde başarıya ulaşmanızı sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Transjet Global Lojistik

1990 Yılında Bursa’nın İnegöl ilçesinde iş hayatına mobilya üretimi ve ihracatı ile başlayan firmamız, 10 yıllık bir süreden sonra lojistik alanı üzerine doğan gerekliliklerle şirketin ana faaliyet alanını Lojistik Sektörüne yöneltmiş ve mobilya üretimini de devam ettirmiştir.

×

 

Merhaba!

Aşağıdaki kişilerden birini seçerek destek alabilirsiniz!

× Ücretsiz Whatsapp Destek Hattı