Transjet Global Lojistik

Her Hafta Aralıksız Sevkiyat Ve Faydaları

Her Hafta Aralıksız Sevkiyat Ve Faydaları

 

Tüm müşterilerimize sezon başlamadan önce birkaç hatırlatma ve uyarıda bulunmak isteriz. Türkiye’ den avrupaya gidecek sevkiyat istekleri gün geçtikçe daha çok vatandaşımızın talep ettiği bir konu. Konu bu kadar popülerleşince ister istemez kötü sevkiyat tecrübeleri de çoğalıyor. Kötü niyetli satıcılarla karşılaşma ihtimali de artıyor. Türkiye’ de ürünleri satın aldığınız yer kötü niyetli olmasa bile bazen tecrübesizlikten ve iş bilmezlikten kaynaklı sorun da yaşayabilirsiniz. Dolayısıyla güvenilir, referanslı, işini iyi yapan yerlerle çalışmak tamamen sizin sorumluluğunuzda.

Fiyat konusu maalesef pek çok gurbetçi vatandaşımızın daha doğrusu hepimizin takıldığı bir nokta. Ancak şunu göz önünde bulundurmakta fayda var. Bir ürünü alırken piyasa ortalamasının çok altındaysa radarlarınızı açın derim. Çünkü Türkiye’ de fiyatlar ve piyasa çok dinamik her an her şey değişebiliyor. Eğer bir ürün ya da hizmet çok ucuzsa burada bir sorun olabilir. Bir diğer konu her istediğinize yaparız, ederiz, hallederiz diyen bir satıcı kitlesi var. Bu tarz insanlardan da uzak durulması gerektiği kanaatindeyiz. Edindiğimiz tecrübeler kuralları olmayan, her şeyi kabul eden, sizin aklınızda ki gibi tüm sürecin gideceğini düşündüren satışçıların genelde müşteriyi hüsrana uğrattığı yönündedir.

Mobilya, beyaz eşya, cam, kapı, pencere koltuk, perde gibi ürünler alırken mutlaka internetten alacağınız yeri araştırın. Daha önce alışveriş yapmış insanların deneyimlerini dinleyin, okuyun. Aynı şekilde Lojistik hizmeti alırken de; bu firma kaç yıldır hizmet veriyor?, müşterileri memnun mu?, her hangi bir konuda sıkıntı yaşarsam bana yardımcı olurlar mı? Kaç kişi çalışıyor? Depoları var mı? Ürünleri zamanında teslim ederler mi? Ürünüm zarar görürse ne yaparlar? Eğer lojistik firmanızı bu gibi soruları sorgulamadan sadece ucuz fiyat olduğu için tercih ederseniz çok yüksek ihtimalle üzüleceksiniz demektir.

Hatırlatmak istediğimiz son adım ise kendi lojistik firmanızı kendiniz bulmanız olacaktır. Satın aldığınız yerler sizi farklı firmalara yönlendirmek istiyor olabilir. Bunun maddi ve manevi farklı sebepleri vardır. Bizi tavsiye eden firmalar da var tabi ki. Ancak siz son tüketici olarak kendi lojistik firmanızı kendiniz bulup bütün sevkiyat sürecini şeffaf bir şekilde size iletilmesini isteyebilirsiniz. Unutmayın lojistik size bir kereye mahsus lazım olacak bir şey değil. Sürekli Türkiye’ den bir şeyler almak getirmek isteyebilirsiniz. Elinizin altında güvenilir bir lojistik firmasının olması size güç ve güven verecektir. Kendi lojistik firmanızı bularak Türkiye’ de ki ayağınızı güçlendirmenizi tavsiye ederiz.

Transjet Global Lojistik olarak 25 yıldır Türkiye’ den Avrupa’ ya Mobilya başta olmak üzere, İnşaat ve yapı malzemeleri, çeyiz eşyaları, cam, kapı, pencere, fayans, parke, kalebodur gibi yükler taşımaktayız. Türkiye merkezimiz mobilya üretiminin kalbi olan Bursa İnegöl Osb. de bulunmaktadır. 5000 metrekare depomuzda, profesyonel ekibimizle, 7/24 güvenlik sistemlerimiz ve kameralarımızla her zaman hizmetinizdeyiz. Bize her zaman sosyal medya hesaplarımızdan, web sitemizden ve telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Transjet Global Lojistik

1990 Yılında Bursa’nın İnegöl ilçesinde iş hayatına mobilya üretimi ve ihracatı ile başlayan firmamız, 10 yıllık bir süreden sonra lojistik alanı üzerine doğan gerekliliklerle şirketin ana faaliyet alanını Lojistik Sektörüne yöneltmiş ve mobilya üretimini de devam ettirmiştir.

×

 

Merhaba!

Aşağıdaki kişilerden birini seçerek destek alabilirsiniz!

× Ücretsiz Whatsapp Destek Hattı