Transjet Global Lojistik

Karayolu Nakliyesinin Önemi

Karayolu Nakliyesinin Önemi

Öncelikle yaşadığımız doğu depremlerinde hayatında kaybeden bütün vatandaşlarımıza Allah’ tan rahmet yakınlarına ve tüm vatandaşlarımıza sabırlar diliyoruz. Maalesef bizler de uzun yıllardır çalıştığımız pek çok müşterimizi partnerimizi kaybettik. Umarım bir daha böyle bir acı yaşamayız ve gerekli önemleri ivedilikle alırız. Biz elimizden geldiği kadarıyla hızlı bir şekilde bölgeye hem lojistik hem de farklı ihtiyaç malzemeleri desteği sağladık ve sağlamaya devam ediyoruz.

Bu depremle birlikte bir kez daha lojistik sürecin ne kadar önemli ve hassas bir konu olduğunu tekrar görmüş olduk. Bildiğiniz üzere Türkiye’ den Avrupa’ya parsiyel ve komple karayolu taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız. Bu yazımızda karayolu nakliyesinin öneminden bahsedeceğiz.

Karayolu nakliyesi ülkemizin jeopolitik konumundan dolayı oldukça kullanışlı ve neredeyse dünyadaki tüm ülkelerin %80 ine hizmet verebildiğimiz bir alandır. Karadan ulaşım açısından dünya ticaretinin yoğun olduğu bölgelere çok yakınız. Dolayısıyla bu avantajı hızlı hareket kabiliyeti ve organizasyon yönetimiyle birleştiğimizde çok kısa sürelerde ürünleri istenilen zamanda ulaştırabiliyoruz.

Hizmet verdiğimiz Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, Avusturya ve İsviçre ülkelerine ortalama teslimat sürelerimiz komple araçlarda ( tır ) 4 gün, minivan araçlarla 2 gün, parsiyel araçlarda ise ( tır ) 6-8 gün oluyor.

Kara nakliyesi

  • Hızlı teslimat süreleri
  • Takip edilebilirlik
  • Kapı önü teslimat
  • Esneklik ( Son dakika adres değişiklikleri vb. durumlarda)
  • Pek çok farklı ürünün bir arada taşınması

Gibi pek çok avantajı bir arada bulundurmaktadır.

Türkiye’ den alışveriş yaptığınızda taşınmasını ve gümrük işlemlerini sizin adınıza takip ediyor ve ürünlerinizi kapınızın önüne kadar getiriyoruz. Eğer siz de Türkiye’ den mobilya, koltuk, beyaz eşya, çeyiz, cam, kapı, pencere, parke, fayans, kalebodur, mutfak vb şeyler almayı düşünüyorsunuz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Transjet Global Lojistik

1990 Yılında Bursa’nın İnegöl ilçesinde iş hayatına mobilya üretimi ve ihracatı ile başlayan firmamız, 10 yıllık bir süreden sonra lojistik alanı üzerine doğan gerekliliklerle şirketin ana faaliyet alanını Lojistik Sektörüne yöneltmiş ve mobilya üretimini de devam ettirmiştir.

×

 

Merhaba!

Aşağıdaki kişilerden birini seçerek destek alabilirsiniz!

× Ücretsiz Whatsapp Destek Hattı