Transjet Global Lojistik

Sandık Palet ve Avantajları

Sandık Palet ve Avantajları

Transjet Global Lojistik olarak uzun yıllardır verdiğimiz grupaj taşıma hizmetinde edindiğimiz tecrübe bize gösteriyor ki taşınması hassas ; cam, pvc, işlenmiş mermer, cam doğramalar gibi ürünler sandık palet yapıldığında taşınma esnasında gelebilecek zararların %99 u önlenmiş oluyor.

Farklı müşteri ürünlerinin bir arada taşındığı grupaj taşıma hizmetinde pek çok farklı ebatta ve yapıda birbirinden farklı malzemeler aynı araç içine yükleniyor. Dolayısıyla bu malzemeler olması gerektiği şekilde paketlenmediği ve istiflenmediği taktirde ürünlerin zarar görmesi kaçınılmaz oluyor. Sandık palet bunun önüne geçebilmek için harika bir yöntem. Paketleme maliyeti biraz fazla olsa da muhtemel bir zararda yaşanacak zaman ve enerji kaybından çok daha uygun maliyetli aslında.

Aşağıda sizlerle güzelce sandık palet yapılmış birkaç örnek fotoğraf paylaşacağız. Avrupa’ ya göndermek istediğiniz bu gibi hassas ürünlerinizi mutlaka bu şekilde paketlemenizi öneririz.

Bu şekilde paketlenen ürünler hem kendi zarar görmüyor hem de araç içindeki farklı müşteri ürünlerine de herhangi bir zarar vermiyor. İndirmesi bindirmesi kolaylıkla yapılıyor. Araç içinde unutulan parça vb. gibi durumların da önüne geçiliyor. Biz Transjet Global Lojistik olarak paketleme hizmeti vermiyoruz. Ürünleri satın aldığınız yerlerden mutlaka bu örnek fotoğrafları göstererek paletleme talep edebilirsiniz. Ayrıca ürünler bu şekilde paketlendiğinde metreküpleri de hiçbir soru işaretine yer bırakmayacak şekilde net ölçülüyor.

Transjet Global Lojistik olarak her hafta Türkiye’ den Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, Avusturya, İsviçre, İngiltere’ ye nakliye hizmeti veriyoruz. Bizlere her zaman web sitemizdeki telefon numaralarımızdan ulaşabilir, transjetglobal kullancı ismiyle sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir, Bursa İnegöl Organize Sanayi bölgesinde bulunan 5000 m2 kapalı alan depomuzu ve ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Transjet Global Lojistik

1990 Yılında Bursa’nın İnegöl ilçesinde iş hayatına mobilya üretimi ve ihracatı ile başlayan firmamız, 10 yıllık bir süreden sonra lojistik alanı üzerine doğan gerekliliklerle şirketin ana faaliyet alanını Lojistik Sektörüne yöneltmiş ve mobilya üretimini de devam ettirmiştir.

×

 

Merhaba!

Aşağıdaki kişilerden birini seçerek destek alabilirsiniz!

× Ücretsiz Whatsapp Destek Hattı