Transjet Global Lojistik

Sezon Başlamadan Hatırlatmalar

Sezon Başlamadan Hatırlatmalar

Transjet Global haftalık sevkiyatlarla sürekli çalıştığı bölgelerde, siz değerli müşterine hızlı ve kesintisiz bir erişim ağı sağlıyor. Almanya, Hollanda, Fransa ve Belçika bölgelerinde düzenli ve sürekli sevkiyatlarımızla yükünüzü en hızlı şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz.

Parsiyel ve komple yükleriniz, devamlılığı olan, periyodik yükleriniz, bu sistemle herhangi bir duraksamaya uğramadan hızlıca teslimat adresine ulaştırılıyor. Minumum 7 metreküp ile parsiyel yüklerinizde de hızlı bir erişim sağlıyor, tırın dolmasını bekleme sürenizi ortadan kaldırıyoruz.

Özellikle parsiyel yüklerinizde ürününüzün niteliği doğrultusunda doğru bir tır ile birleştirilmesi önem arz etmektedir. Kesintisiz sevkiyatlarımız sayesinde bunun organizasyonunu çok kısa süreler içerisinde yapıp, ürününüz için en faydalı rotada, en uygun yüklerle gelmesini sağlıyoruz.

Her hafta sevkiyatla teslimi sarkan ürünleriniz, satın almak istediğiniz devam niteliğindeki ürünler ya da eksikliğini sonradan hissedebileceğiniz ve almak isteyeceğiniz ürünleri hızlıca adresinize teslim edebiliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Transjet Global Lojistik

1990 Yılında Bursa’nın İnegöl ilçesinde iş hayatına mobilya üretimi ve ihracatı ile başlayan firmamız, 10 yıllık bir süreden sonra lojistik alanı üzerine doğan gerekliliklerle şirketin ana faaliyet alanını Lojistik Sektörüne yöneltmiş ve mobilya üretimini de devam ettirmiştir.

×

 

Merhaba!

Aşağıdaki kişilerden birini seçerek destek alabilirsiniz!

× Ücretsiz Whatsapp Destek Hattı