Transjet Global Lojistik

Transjet Garantili Nakliye Süreci

Transjet Garantili Nakliye Süreci

Türkiye’den yapmış olduğunuz satın alma işlemi ile birlikte nakliye süreci de başlamaktadır. Transjet olarak, ürünleriniz depomuza ulaştıktan sonra kapınıza ulaşana kadar size şeffaf bir hizmet sunarak yapılan işlemleri paylaşıyoruz.

Ürünleriniz depomuzda uygun şartlarda sevkiyat gününü bekler. Sevkiyat süreci, ürünlerinizin depomuza ulaştığı tarihten itibaren genellikle 6 ila 14 gün içerisinde adresinize teslim edilmesi şeklinde organize edilir. Biz genellikle daha kısa sürede teslimatı gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Ürünleriniz sevkiyat başlamadan önce tek tek sayılır ve isminize özel etiketlenir. Ayrıca, teslimat esnasında kontrol edebilmeniz için paket sayısı da sizinle paylaşılır. Bu sayede hem siz hem de biz tarafından kontrol edilmiş olur.

Ürünlerinizin tır içerisindeki konumu, yükünüzün niteliği ve içeriği bilgilerine göre belirlenir. Böylece ürünlerinizin hasar görmesi önlenir. İlkelerimize uygun olarak yükünüzü tek seferde yükleyip tek seferde indirilecek şekilde organize ederiz. Bu şekilde ürünlerinizin sürekli hareket etmesi ve zedelenmesi riski en aza indirgenmiş olur.

Nakliye sürecinde müşterilerimiz istese de istemese de ürünlerin fatura tutarı kadar sigortalanır. Herhangi bir kaza, devrilme, tentenin yırtılması gibi durumlarda ürünleriniz güvence altına alınır. Bu sayede müşterilerimizin maddi bir riskle karşılaşma olasılığını önlemiş oluruz.

Bunun yanı sıra, Transjet Garantisi adını verdiğimiz ve bizi rakiplerimizden ayıran garantili taşıma olanaklarımız bulunmaktadır. Aldığınız bir ürün hatalı, zarar görmüş, yanlış ya da eksik olabilir. Bu gibi durumlar, satıcıyla yaşanan yanlış anlaşılmalardan veya ürünlerinizin depoya sevk edilmesi sırasında yaşanan olumsuzluklardan kaynaklanabilir. Transjet olarak, satıcınızın kabul ettiği ve ürünün yeni bir taneyle değiştirilmesini teklif ettiği durumlarda, ikinci nakliyeyi ücretsiz olarak size sunuyoruz.

Örneğin, bir sehpa camı veya koltuk ayağı gibi düşük metreküplü ürünlerinizi sizin için bir sonraki sevkiyatımızda, adresinize en yakın yerden ücretsiz olarak teslim alabilmenizi sağlıyor ve yaşadığınız mağduriyeti gidermeyi amaçlıyoruz. Bu garanti sistemi, 20 yıllık deneyimimizle geliştirdiğimiz ve tamamen müşteri memnuniyetine odaklanan bir sistemdir. Amacımız, siz müşterilerimizin deneyimini iyileştirmektir.

Transjet olarak, güvenli alışverişin yanı sıra, müşterilerimize sunduğumuz şeffaflık, hızlı teslimat ve müşteri memnuniyetine odaklanan hizmetlerle öne çıkmaktayız. Güvenilir bir lojistik hizmeti sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştirmekte ve müşterilerimizin deneyimini en üst düzeyde tutmaya özen göstermekteyiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Transjet Global Lojistik

1990 Yılında Bursa’nın İnegöl ilçesinde iş hayatına mobilya üretimi ve ihracatı ile başlayan firmamız, 10 yıllık bir süreden sonra lojistik alanı üzerine doğan gerekliliklerle şirketin ana faaliyet alanını Lojistik Sektörüne yöneltmiş ve mobilya üretimini de devam ettirmiştir.

×

 

Merhaba!

Aşağıdaki kişilerden birini seçerek destek alabilirsiniz!

× Ücretsiz Whatsapp Destek Hattı