Transjet Global Lojistik

Transjet’te Yeni Yılda Yenilikler 2023 Lojistik Trendleri

Transjet’te Yeni Yılda Yenilikler 2023 Lojistik Trendleri

Transjet Global Logistics olarak, 2022 yılında geride bıraktığımız süre zarfında değerli müşterilerimize kesintisiz bir lojistik hizmeti sunma misyonumuzu büyük bir başarıyla yerine getirdiğimizi gururla ifade etmek istiyoruz. Bu yıl boyunca bizi tercih eden tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı ve zamanında güvenli teslimatlar gerçekleştirmeyi hedeflememiz sayesinde, geçtiğimiz yıl bu hedefimize bir kez daha ulaşmanın gururunu yaşıyoruz.

Sektörde adından sıkça söz ettiren ve liderlik konumuna doğru ilerleyen bir firma olma yolunda sürekli büyümekteyiz. Bu başarının ardında, genç, dinamik, profesyonel ve tutkulu bir ekip olmanın büyük önem taşıdığını vurgulamak istiyoruz. Müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek adına her geçen gün ekibimizi güçlendiriyor, yeni teknolojik yatırımlar yapıyor ve fiziksel altyapımızı geliştiriyoruz.

Geçtiğimiz yıl Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda gibi ülkelerin yanı sıra Avusturya ve İsviçre’ye yoğun bir hizmet sunmanın yanı sıra hizmet ağımızı daha da genişletmek adına Fransa’nın güneyini ve Almanya’nın kuzeyini de kapsayacak şekilde faaliyet gösterdik. Bu süreçte, hizmet verdiğimiz alanları genişleterek daha fazla müşteriye hizmet sunma heyecanını yaşadık. Türkiye’nin 81 ilinden ürünler, Bursa İnegöl’deki 5000 metrekarelik kapalı alanına sahip depomuza gelerek tüm lojistik faaliyetler burada gerçekleştirildi. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gümrük işlemlerini de başarıyla destekledik. Modern depomuz, barkotlu yükleme sistemleri ve 7/24 kamera kayıtlarıyla izlenmektedir. Profesyonel ekipmanlarımızla birlikte, 2023 yılında da tüm lojistik ihtiyaçlarınızı en üst düzeyde karşılamayı hedefliyoruz.

Geçtiğimiz yılı tercih eden tüm müşterilerimize içten teşekkürlerimizi bir kez daha sunuyor ve yeni yılda da lojistik sektöründe fark yaratmayı sürdüreceğimize söz veriyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, kaliteli hizmet sunmak ve sürekli olarak kendimizi geliştirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Yeni yılın size mutluluk, huzur, sağlık ve bereket getirmesini içtenlikle diliyoruz. Müşterilerimize daha da iyi hizmet verebilmek için hedeflerimize odaklanmaya devam edeceğiz ve lojistik sektöründe en iyisi olmak için çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Transjet Global Lojistik

1990 Yılında Bursa’nın İnegöl ilçesinde iş hayatına mobilya üretimi ve ihracatı ile başlayan firmamız, 10 yıllık bir süreden sonra lojistik alanı üzerine doğan gerekliliklerle şirketin ana faaliyet alanını Lojistik Sektörüne yöneltmiş ve mobilya üretimini de devam ettirmiştir.

×

 

Merhaba!

Aşağıdaki kişilerden birini seçerek destek alabilirsiniz!

× Ücretsiz Whatsapp Destek Hattı