Transjet Global Lojistik

Türkiye’den Almanya’ya İnşaat Malzemesi Taşıma

Türkiye’den Almanya’ya İnşaat Malzemesi Taşıma

Biz, Bursa İnegöl merkezli bir lojistik firmasıyız ve Türkiye’nin her yerinden toplanan kaliteli inşaat malzemelerini Türkiye’den Almanya’ya inşaat malzemesi taşıma hizmeti sunuyoruz. Özellikle Berlin, Hamburg ve Köln gibi merkezlere güvenilir bir şekilde taşıyoruz. 5000 metrekarelik depomuzda, bu önemli malzemeleri saklayarak, Almanya’nın her köşesine düzenli seferler gerçekleştiriyoruz.

Ekonomik ve Güvenilir İnşaat Malzemeleri Nakliyesi

Her metreküp için 125€ başlangıç fiyatı ile, hem ekonomik hem de güvenilir bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Almanya’ya yönelik inşaat malzemeleri taşımacılığımızda, yalnızca kaliteli ve standartlara uygun malzemeleri taşıyoruz, bu da müşterilerimize yüksek kalite ve güvenlik garantisi sunuyor.

Türkiye'den Almanya'ya İnşaat Malzemesi Taşıma
Türkiye’den Almanya’ya İnşaat Malzemesi Taşıma

Almanya İçin Özel İnşaat Malzemeleri Lojistiği

Almanya’daki inşaat projelerine ve müteahhitlik firmalarına yönelik, geniş bir inşaat malzemeleri yelpazesi taşıyoruz. Beton ve çimento ürünleri, yapısal çelikler, izolasyon ve su yalıtım malzemeleri, ahşap ve panel ürünleri gibi çeşitli inşaat malzemelerini taşıyoruz.

Gümrük İşlemlerinde Uzmanlık

Tüm gümrük işlemlerini biz yönetiyoruz. Müşterilerimize kolay ve sorunsuz bir nakliye deneyimi sağlamak için bu süreci yönetiyoruz.

Müşteri Memnuniyetine Odaklı Hizmet

Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutuyoruz. Taşıma sürecinin her adımında, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için titizlikle çalışıyoruz.

Almanya’da İnşaat Malzemeleri Taşımacılığında Güvenilir Partner

Almanya’nın her bölgesine, özellikle de inşaat sektörünün yoğun olduğu bölgelere yönelik hizmetlerimizle, Türkiye ve Almanya arasında güçlü ticari bağlar kuruyoruz. Almanya pazarında Türk inşaat malzemelerinin tanıtımı ve yayılmasında önemli bir rol oynuyoruz. Kaliteli hizmetlerimizle, inşaat malzemeleri taşımacılığında sektörde öncü bir isim olma yolunda ilerliyoruz. Aklınıza takılan tüm konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Transjet Global Lojistik

1990 Yılında Bursa’nın İnegöl ilçesinde iş hayatına mobilya üretimi ve ihracatı ile başlayan firmamız, 10 yıllık bir süreden sonra lojistik alanı üzerine doğan gerekliliklerle şirketin ana faaliyet alanını Lojistik Sektörüne yöneltmiş ve mobilya üretimini de devam ettirmiştir.

Etiketler

×

 

Merhaba!

Aşağıdaki kişilerden birini seçerek destek alabilirsiniz!

× Ücretsiz Whatsapp Destek Hattı