Transjet Global Lojistik

Türkiye’den İngiltere’ye Beyaz Eşya Taşıma Güvenilir Hizmet

Türkiye’den İngiltere’ye Beyaz Eşya Taşıma Güvenilir Hizmet

Biz, Bursa İnegöl merkezli lojistik firması olarak, Türkiye’nin her yerinden toplanan yeni ve faturalı beyaz eşyaları, Türkiye’den İngiltere’ye beyaz eşya taşıma hizmeti sunuyoruz. Özellikle Londra, Manchester ve Birmingham’a taşıyoruz. 5000 metrekarelik depomuzda, bu ürünleri güvenle saklayarak, İngiltere’nin dört bir yanına düzenli seferler düzenliyoruz.

Kaliteli ve Ekonomik Beyaz Eşya Nakliyesi

Her metreküp için 125€ başlangıç fiyatı ile rekabetçi bir nakliye hizmeti sunuyoruz. Sadece yeni ve faturalı beyaz eşyaların taşınmasını sağlayarak, müşterilerimize ekonomik ve güvenilir bir seçenek sunuyoruz.

Türkiye'den İngiltere'ye Beyaz Eşya Taşıma
Türkiye’den İngiltere’ye Beyaz Eşya Taşıma

İngiltere İçin Özel Beyaz Eşya Taşımacılığı

İngiltere’deki Türk toplumuna ve geniş müşteri kitlesine yönelik, geniş bir beyaz eşya yelpazesi taşıyoruz. Buzdolaplarından çamaşır makinelerine, bulaşık makinelerinden fırınlara kadar, her türlü beyaz eşya ihtiyacını karşılıyoruz.

Gümrük İşlemlerinde Profesyonel Destek

Tüm gümrük işlemlerini biz üstleniyoruz. Çünkü müşterilerimize kolay ve sorunsuz bir nakliye deneyimi sağlamak için bu süreci yönetiyoruz.

Müşteri Memnuniyetine Öncelik Veren Hizmet

Her aşamada müşteri memnuniyetini gözetiyoruz. Taşıma sürecinin her adımında, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için titizlikle çalışıyoruz.

İngiltere’de Beyaz Eşya Taşımacılığında Güvenilir İsim

İngiltere’nin her bölgesine, özellikle de Türk toplumunun yoğun yaşadığı bölgelere yönelik hizmetlerimizle, Türkiye ve İngiltere arasında güçlü ticari bağlar kuruyoruz. Ayrıca İngiltere pazarında Türk beyaz eşyalarının tanıtımı ve yayılmasında önemli bir rol oynuyoruz. Aklınıza takılan tüm konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Transjet Global Lojistik

1990 Yılında Bursa’nın İnegöl ilçesinde iş hayatına mobilya üretimi ve ihracatı ile başlayan firmamız, 10 yıllık bir süreden sonra lojistik alanı üzerine doğan gerekliliklerle şirketin ana faaliyet alanını Lojistik Sektörüne yöneltmiş ve mobilya üretimini de devam ettirmiştir.

Etiketler

×

 

Merhaba!

Aşağıdaki kişilerden birini seçerek destek alabilirsiniz!

× Ücretsiz Whatsapp Destek Hattı