Transjet Global Lojistik

Türkiye’den İngiltere’ye İnşaat Malzemesi Taşıma Güvenilir Hizmet

Türkiye’den İngiltere’ye İnşaat Malzemesi Taşıma Güvenilir Hizmet

Biz, Bursa İnegöl merkezli bir lojistik firması olarak, Türkiye’nin her noktasından toplanan inşaat malzemelerini Türkiye’den İngiltere’ye inşaat malzemesi taşıma hizmeti sunuyoruz. Özellikle Londra, Manchester ve Birmingham gibi şehirlere güvenilir bir şekilde taşıyoruz. 5000 metrekarelik depomuzda bu önemli malzemeleri saklayarak, İngiltere’nin dört bir yanına düzenli seferler düzenliyoruz.

Ekonomik ve Güvenilir İnşaat Malzemeleri Nakliyesi

Her metreküp için 125€ başlangıç fiyatı ile, hem ekonomik hem de güvenilir bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Bu sayede İngiltere’ye yönelik inşaat malzemeleri taşımacılığımızda, yalnızca kaliteli ve standartlara uygun malzemeleri taşıyoruz, bu da müşterilerimize yüksek kalite ve güvenlik garantisi sunuyor.

Türkiye'den İngiltere'ye İnşaat Malzemesi Taşıma
Türkiye’den İngiltere’ye İnşaat Malzemesi Taşıma

İngiltere İçin Özel İnşaat Malzemeleri Lojistiği

İngiltere’deki inşaat projelerine ve müteahhitlik firmalarına yönelik, geniş bir inşaat malzemeleri yelpazesi taşıyoruz. Yapı çelikleri, beton ürünleri, izolasyon malzemeleri, ahşap ve panel ürünleri gibi çeşitli inşaat malzemelerini taşıyoruz.

Gümrük İşlemlerinde Uzmanlık

Tüm gümrük işlemlerini biz yönetiyoruz. Çünkü müşterilerimize kolay ve sorunsuz bir nakliye deneyimi sağlamak için bu süreci yönetiyoruz.

Müşteri Memnuniyetine Odaklı Hizmet

Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutuyoruz. Taşıma sürecinin her adımında, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için titizlikle çalışıyoruz.

İngiltere’de İnşaat Malzemeleri Taşımacılığında Güvenilir Partner

İngiltere’nin her bölgesine, özellikle de inşaat sektörünün yoğun olduğu bölgelere yönelik hizmetlerimizle, Türkiye ve İngiltere arasında güçlü ticari bağlar kuruyoruz. İngiltere pazarında Türk inşaat malzemelerinin tanıtımı ve yayılmasında önemli bir rol oynuyoruz. Kaliteli hizmetlerimizle, inşaat malzemeleri taşımacılığında sektörde öncü bir isim olma yolunda ilerliyoruz. Aklınıza takılan tüm konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Transjet Global Lojistik

1990 Yılında Bursa’nın İnegöl ilçesinde iş hayatına mobilya üretimi ve ihracatı ile başlayan firmamız, 10 yıllık bir süreden sonra lojistik alanı üzerine doğan gerekliliklerle şirketin ana faaliyet alanını Lojistik Sektörüne yöneltmiş ve mobilya üretimini de devam ettirmiştir.

Etiketler

×

 

Merhaba!

Aşağıdaki kişilerden birini seçerek destek alabilirsiniz!

× Ücretsiz Whatsapp Destek Hattı